У російському Карабановому (Володимирська область) запустили надувну "ядерну ракету". Так званий активіст заявив, що ціллю "Сармату" є столиця Сполучених Штатів Америки, передають Патріоти України.
Відповідним відео поділився один із пропагандистських інформаційних ресурсів. Росіянин, який здійснив "пуск", вважає, що Москві слід вийти з договору від 1994 року про ненацілювання ядерних ракет у відповідь на "американську війну проти РФ".
"Активіст" прямо погрожує Вашингтону ядерним ударом, оскільки свою повітряну кулю він підписав як "Сармат". Це міжконтинентальна балістична ракета, якою дуже любить хвалитися розпропаганда і називає її "зброєю відплати". Справжній "Сармат" може нести ядерний заряд у 8 мегатонн на 18 тисяч кілометрів (принаймні так стверджують у РФ).
Житель Карабаново вважає, що якщо Москва налякає Вашингтон "червоною кнопкою", то це змусить Штати припинити постачати Україні зброю й "відправляти найманців".
Зазначимо, що безглузду акцію розкритикували навіть деякі російські Telegram-канали. Один із них назвав вчинок крінжовим. "Прихід весни сильно впливає на деяких жителів 33-го регіону", – пожартував автор посту. Інший популярний у Росії Telegram-канал написав, що в Америки є час "одуматися".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...