
Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан стверджує, що заробив на цій посаді майже 200 тисяч грн, але так їх і не отримав, зазначають Патріоти України.
"Щодо різноманітних критиків мого фінансового стану… за час роботи жодного хабаря не брав і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей які заробив на адвокатській ниві. Зарплату свою не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність", - написав пан Богдан у facebook.
В документі йдеться, що за 5 місяців роботи на посаді заробив трохи більше 200 тисяч гривень після вирахування податків. Там також вказано, що заробітну плату Богдан фактично не отримав і вона була депонована на рахунок в Державній казначейській службі.
Крім того ексголова ОП опублікував заяву на ім'я керівника ДУС з проханням перерахувати ці кошти на користь Благодійного фонду "Таблеточки".
Знати більше: "Who is Мr.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...