Андрій Богдан показав довідку про свою зарплатню в ОП і запевняє, що хабарів не брав

Колишній голова Офісу президента Андрій Богдан стверджує, що заробив на цій посаді майже 200 тисяч грн, але так їх і не отримав, зазначають Патріоти України.

"Щодо різноманітних критиків мого фінансового стану… за час роботи жодного хабаря не брав і вигоди не шукав. Чесно працював за рахунок грошей які заробив на адвокатській ниві. Зарплату свою не взяв ні копійки, а всі нараховані гроші перерахував на благодійність", - написав пан Богдан у facebook.

В документі йдеться, що за 5 місяців роботи на посаді заробив трохи більше 200 тисяч гривень після вирахування податків. Там також вказано, що заробітну плату Богдан фактично не отримав і вона була депонована на рахунок в Державній казначейській службі.

Крім того ексголова ОП опублікував заяву на ім'я керівника ДУС з проханням перерахувати ці кошти на користь Благодійного фонду "Таблеточки".

Знати більше: "Who is Мr.

Хіти тижня. "Нас, бл*дь, никто не спасет, потому что мы не хотим спасаться. Мы сами себя убьем", - блогер

понеділок, 6 квітень 2020, 12:30

"Последние две недели я пишу только о хороших новостях. Я очень стараюсь делать так много, как вообще может человек, чтобы приближать эти хорошие новости в Украине. И знаю, что это делают многие из вас", - пише у своєму блозі Ярослав Гресь, передають П...

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...