
Адвокат ексглави Офісу президента Андрія Єрмака Ігор Фомін в ефірі "Суспільне Новини" визнав, що особисто вніс кошти, щоб його підопічний міг перебувати у платній камері слідчого ізолятора, передають Патріоти України.
На запитання журналістки, де саме зараз знаходиться Єрмак, захисник відповів, що не може уточнити, перебуває Єрмак у камері чи в іншому приміщенні СІЗО.
"Жодна людина не знає, де знаходиться (Єрмак). Це ненормально. Я знаю, що ми йому проплатили камеру, мабуть, він там. Я особисто проплатив", – сказав Фомін.
На прохання уточнити, скільки коштів уже зібрано на заставу для ексголови ОП, адвокат зазначив, що люди продовжують надсилати гроші, однак він не має підтверджень, скільки з них уже зараховано. Мовляв, Фомін не має копій платіжних доручень. Водночас адвокат висловив сподівання, що зібрано вже "хоча б половину суми", яка, як відомо, становить 140 мільйонів.
Нагадаємо: У Київському слідчому ізоляторі платні камери з поліпшеними умовами з'явилися в 2021 році, за каденції міністра юстиції Дениса Малюськи.
Що передувало: За п'ять годин після арешту ексглави Офісу президента Андрія Єрмака, якого підозрюють у причетності до легалізації 460 млн грн під час будівництва елітного котеджного містечка "Династія" під Києвом, внесли 14,5 мільйонів гривень застави з необхідних 140 млн.
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...