"Анексія не зійде РФ з рук": Шольц зробив нову заяву про війну в Україні та попередив Путіна

Оголошена президентом РФ Володимиром Путіним часткова мобілізація свідчить про те, що він не може досягти всіх своїх цілей в Україні. Про це заявив федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц і запевнив, що Німеччина продовжить надавати допомогу Україні, передають Патріоти України.

За словами Шольца, головний промах російського президента Путіна полягає в тому, що окупанти зіткнулися з потужним опором українців. Це привело їх до низки невдач. Водночас Шольц підкреслив, що важливу роль у війні відіграє міжнародна допомога Україні, зокрема, від Німеччини.

"Перш за все, ця ескалація показує, що Путін не реалізує свої плани. Він не домігся того, що планував в Україні. Він зазнав невдачі через опір українців, а також через дуже велику військову і фінансову підтримку, надану Україні друзями і союзниками, зокрема, Німеччиною", - сказав Шольц в ефірі телеканалу Tagesschau.

Канцлер вважає, що важливо не допустити ескалації між Росією й НАТО. "Ми завжди робили нашу підтримку дуже всебічною, але в той же час стежили за тим, щоб між Росією та НАТО не було ескалації. І це саме той шлях, яким ми будемо продовжувати йти", - сказав канцлер ФРН.

За словами Шольца, країні-агресору не повинна зійти з рук спроба привласнити собі тимчасово окуповані території України шляхом проведення фейкових "референдумів". "Ми не визнаємо бутафорських референдумів, які зараз плануються. Росії не повинна і не зійде з рук спроба привласнити собі частину сусідньої країни", – розповів Шольц.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...