Ангара з боєприпасами там немає: Що росіяни знищили на заводі в Кременчуці

Російським ударом заводу "Кредмаш" з виробництва дорожньої техніки у Кременчуці знешкоджено теплицю з огірками. Про це пише Російська служба ВВС, передають Патріоти України.

У цьому контексті журналісти згадують вечірню заяву глави МЗС Росії Сергія Лаврова, який стверджував, що метою ракетного удару по Кременчуку був нібито облаштований ЗСУ ангар із західним озброєнням на вказаному заводі.

Факт ракетного удару по заповненому покупцями торговому центру підтверджується численними фотографіями, відеозаписами й повідомленнями кореспондентів міжнародних ЗМІ, а наслідки удару по заводу, що виробляє техніку для дорожніх робіт, кореспондент BBC News Україна змогла оглянути самостійно.

За словами технічного директора заводу Олександра Довбні, в результаті ракетного удару один корпус заводу зруйнований, в інших корпусах вибиті вікна. Вибухом ракети знищено теплиці, де робітники вирощували огірки.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...