В.о. канцлера Німеччини Ангела Меркель провела другу телефонну розмову з очільником Кремля Володимиром Путіним. Серед іншого, Путін поскаржився на “деструктивну політику Києва” і пригадав про використання українською стороною безпілотників. Про результати перемовин повідомила пресслужба Кремлятому, зазначають Патріоти України.
Повідомляється, що Володимир Путін звернув увагу Ангели Меркель “на деструктивну політику Києва, який все більше робить ставку на силові методи, в тому числі використовуючи у порушення мінського Комплексу заходів ударні безпілотні апарати”.
Окрім цього, президент РФ зазначив, що у російської сторони викликає занепокоєння “дестабілізуючий та небезпечний характер провокаційної активності” збройних сил США та інших країн НАТО в Чорному морі.
Щодо міграційної кризи на кордоні з Білоруссю, Путін, як і в попередній розмові, наполягав на прямих контактах Мінська і ЄС.Як повідомлялося раніше, Ангела Меркель, яка натепер обіймає посаду в.о. канцлера Німеччини звернулася до російського президента Володимира Путіна із закликом вплинути на керівництво Білорусі через міграційну кризу.
Нагадаємо, унаслідок загострення ситуації на польсько-білоруському кордоні президент Польщі Анджей Дуда скликав термінову нараду за участі прем’єр-міністра й очільників силових органів.
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...