"Ані стрільб, ані теорії": У Росії поскаржилися, що мобілізованих кидають на війну проти України без підготовки (відео)

Мобілізованих росіян одразу везуть на фронт до України, вони не проходять навіть мінімальної підготовки. Для "гарматного м'яса" не передбачено ні навчання, ні медичної комісії, передають Патріоти України.

Про це розповідають самі мобілізовані. На відео, що з'явилося в мережі, росіянин скаржиться, що їх уже відправляють до Херсона, а у підготовці командири їм офіційно відмовили.

На кадрах, що з'явилися в мережі, мобілізований росіянин розповідає, що його та інших призовників відправляють у тимчасово окупований Росією Херсон відразу після мобілізації. Про жодну підготовку, яку обіцяв президент РФ Володимир Путін, коли оголошував "часткову мобілізацію", не йдеться взагалі.

Новоспечений окупант потрапив до 1 танкового полку ЗС РФ. "Нам офіційно сказали, що підготовки перед відправкою в зону бойових дій не буде. Офіційно командири полку підтвердили цю інформацію. 29-го нас мають відправити до Херсона", – каже росіянин.

Помітно, що він ледве стримує сльози, очевидно, розуміючи, що для нього шанси повернутися з України, яку захищає високо мотивована та професійна армія – мінімальні.

"Думайте самі, вирішуйте самі, що робити з цим надалі", – додає росіянин.При цьому голос за кадром додає, що "жодної підготовки, ні стрільб, ні теоретичної підготовки" для мобілізованих не передбачено.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...