"Антонов" викотив з ангару свій перший військово-транспортний літак нового покоління: На церемонії був міністр оборони (фото, відео)

У вівторок, 28 грудня, державне підприємство "Антонов" показало військово-транспортний літак Ан-178-100Р. Літак передали для проведення наземних і льотних випробувань, зазначають Патріоти України.

На церемонії викатки літака був міністр оборони Олексій Резніков.

"Україна демонструє свою обороноздатність завдяки синергії, об'єднаним зусиллям. Сьогодні на цій церемонії присутні представники профільного парламентського комітету, командування Збройних сил, керівництво Укроборонпрому, заводу і ми як Міністерство оборони.

Ця синергія і є запорукою нашої з вами точної перемоги, і це буде не лише три таких літаки, а більше", - сказав Резніков.

Ан-178-100Р - літак нового покоління, який створили на базі сучасних інформаційних технологій.

Літак можуть використовувати для перевезення особового складу, доставки озброєння і легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, для транспортування вантажів.

Може перевозити до 100 осіб, які потребують медичної евакуації, до 86 парашутистів.

У програмі Ан-178-100Р беруть участь більше ніж 30 українських підприємств, які виготовили 177 видів комплектуючих виробів для цього літака. В обладнанні задіяні також іноземні постачальники з ЄС, США, Канади.

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...