"Антиросійський курс США": Захарова влаштувала істерику через передачу Україні касетних боєприпасів

На тлі заяви США про готовність передати Україні касетні боєприпаси для захисту від Росії, прес-секретар Міністерства закордонних справ агресора Марія Захарова заявила, що дане рішення - це "антиросійський курс США", передають Патріоти України.

Як йдеться в коментарі Захарової, опублікованому на сайті МЗС РФ, "Москва вважає, що рішення Вашингтона надати Києву касетні боєприпаси – ще один кричущий прояв агресивного антиросійського курсу США", який перетворить їх на "фактично співучасника в мінуванні території".

"Йдеться про цинічну спробу продовжити агонію нинішньої української влади, не рахуючись з жертвами серед цивільного населення", - йдеться в заяві Захаров.

Прес-секретар МЗС агресора заявила, що надання Україні касетних боєприпасів "жодним чином не вплине на хід" загарбницької війни Росії, зазначивши при цьому, що відбувається "втягування США" в бойові дії.

"Постійне розширення військових поставок, покликане, за задумом американської адміністрації, максимально "підняти ставки" в конфлікті, означає все більш глибоке втягування США і їх сателітів в бойові дії", – додала Захарова.

"Передача касетних боєприпасів - жест відчаю і свідчення безсилля...чергова "диво-зброя", на яку роблять ставку у Вашингтоні та Києві, не замислюючись про тяжкі наслідки, ніяк не вплине на хід спеціальної військової операції, цілі і завдання якої будуть повністю виконані", - заявила прес-секретар МЗС агресора.

При цьому вона не згадала, що російські війська з самого початку повномасштабного вторгнення активно використовують касетні боєприпаси, вже завдавши значної шкоди цивільному населенню та територіям України.

Міноборони РФ бадьоро рапортує про збиття 38 дронів над окупованим Кримом

неділя, 3 березень 2024, 6:56

За інформацією Міноборони РФ над півостровом збили 38 українських безпілотників. Міноборони РФ у неділю, 3 березня, заявило ніби про атаку 38 українських дронів в Криму. Відомство стверджує, що всі безпілотники було збито. . "Сьогодні вночі припинено...

За два роки не підготувалися? В України нема потужної лінії оборони під Авдіївкою, російські війська йдуть вперед, - NYT

неділя, 3 березень 2024, 6:45

Російські війська продовжують досягати невеликих, але швидких успіхів за межами Авдіївки. Частково це можна пояснити зменшенням західної допомоги Україні, але є ще одна проблема військ Києва - погана оборона. Як йдеться у матеріалі The New York Times, ...