"Апарати скинули п'ять бомб": У Курській області РФ заявили про нову атаку безпілотниками

У Курській області Російської Федерації заявили про нову атаку безпілотниками. У регіоні нібито скинули 5 бомб. Внаслідок удару є постраждалий. Про це повідомляє видання Baza, передають Патріоти України.

"Курську область атакували безпілотниками. Апарати скинули п'ять бомб, постраждав один прикордонник та автомобілі", – говориться в повідомленні.

Уточнюється, що перша атака нібито сталася у четвер близько 8-ї ранку в районі хутора Кучерів у Білівському районі. Під час атаки три безпілотники скинули на територію РФ три бомби. За кілька годин безпілотники повернулися в хутір. Цього разу два апарати нібито скинули два снаряди.

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...