
Митрополит УПЦ МП Павло Лебідь ("Мерседес") під час богослужіння залякував свою паству "апокаліпсисом" і "людьми у священницьких рясах", які нібито прийдуть оскверняти храми. Так Павло розповідав про нібито наслідки того, що Московський патріархат змушують покинути усі приміщення Києво-Печерської лаври. Про це йдеться на відео з камери відеоспостереження, передають Патріоти України.
З цього митрополит зробив висновки, що з "України починається Апокаліпсис". "29 березня ми, монахи з понад 200 людей, повинні будемо залишити у Києво-Печерській лаврі свій дім. Внуки революції, вождів, гонителів Церкви Христової сьогодні прикриваються головним.. Мабуть… не мабуть, а точно Апокаліпсис починається з України", - переконаний піп.
Проте, вважає Лебідь, МП вигнати з лаври не вдасться: "Ми до останнього будемо відстоювати свої права. Ми будемо до останнього відстоювати свої святині…". "Є люди, які, одягнувши на себе священницький одяг, мріють осквернити все, що можна…", - почав залякувати Павло свою паству.
Митрополит МП дуже прозоро натякнув, що цими "людьми" є священнослужителі з ПЦУ. "Тут вони осквернили Успенський, Трапезний собори… Вони ганьблять Церкву і ганьблять Христа. Вони ганьблять тих, хто ходить до Церкви", - відповів Павло.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...