Араби та Ізраїль нас врятують? Вітренко привідкрив таємницю "альтернативних" поставок газу в Україну, якщо Москва заблокує нашу "трубу" (відео)

Вітренко розповів про можливі альтернативні джерела поставок газу

У «Нафтогазі» опрацьовують варіанти альтернативних поставок газу в Україну. Про це глава правління компанії Юрій Вітренко заявив в інтерв’ю Радіо Свобода, зазначають Патріоти України.

«Крім того, все-таки невелика таємниця, але ми зараз опрацьовуємо і альтернативні поставки газу (в Україну, – ред.) фізичні, не тільки з європейського ринку, не тільки з традиційних джерел… Не секрет, що і коли я був в.о. міністра енергетики, я мав зустрічі в деяких країнах Близького Сходу на найвищому рівні. Пан Зеленський тоді приїжджав. Зустрічалися на найвищому рівні», – розповів Вітренко.

Він наголосив, що не хоче називати конкретні країни.

«Тому що після того, як ми про щось домовляємося, ми знаємо, що телефонують російські «таваріщі» і кажуть: ні-ні-ні, ні в якому разі з Україною не працювати! Туди телефонують. «Ви обираєте» і так далі. Тому зараз ми це трохи тримаємо в таємниці. Ми розуміємо, що це така таємниця відносна. Але навіть просять, умовно кажучи, наші партнери вже з того регіону, зі східного регіону...» – зазначив глава правління «Нафтогазу».

Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...