Арахамія розповів, про що говорив з Коломойським на матчі Ліги чемпіонів

Розмова Арахамії та Коломойського відбулася на футбольному матчі Ліги чемпіонів Динамо - Бенфіка, який пройшов у Києві.

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що під час футбольного матчу в Києві він «обмінявся жартами» з олігархом Ігорем Коломойським. Про це він сказав журналістам, передають Патріоти України.

"Він сказав: "Зараз я до тебе підійду - і тобі потрібно буде декларуватися", а я йому кажу: "Не поспішайте, ще кілька тижнів є - можна не декларуватися". Обмінялися жартами щодо закону про олігархів", - пояснив глава фракції "Слуга народу".

Парламентар заявив, що на матчі був із дружиною, сином і другом. Крім того, він не знав, що на матчі будуть присутні міністри й інші депутати. Нагадаємо, раніше журналіст Михайло Ткач повідомив, що Коломойський, Арахамія, Вітренко, міністри і депутати разом сходили на футбол.

Джерело: Цензор.НЕТ

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...