Арахамія розводить руками: Журналістів та мережу розгнівало повернення до Верховної Ради насильника зі "Слуги народу" (фото, відео)

Однопартійці вітають Іванісова як рідного

14 січня в залі Верховної Ради після тривалої відсутності з'явився народний депутат Роман Іванісов, який був засуджений за педофілію, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Роман Іванісов

На повернення Іванісова в Раду відреагував голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Він заявив про неможливість вплинути на нардепа, щоб позбавити його мандата так, як цього раніше не виключали в цій політичній силі і в Офісі президента.

"Що я можу зробити. Є закон України. Я можу тиснути з точки зору моральної сторони. З ним була розмова неодноразово. Чому він, як ви думаєте, так довго не виходив на роботу? Це саме з тиском і пов'язано. Але, на жаль, не завжди тиск моральний може працювати так, як тиск може бути законодавчий. Згідно із законом, він має право залишатися депутатом. Ми його позбавили членства в нашій фракції, ми позбавили його членства в нашій партії "Слуга народу". Він позафракційний, безпартійний депутат", - сказав Арахамія.

Арахамія додав, що особисто розмовляв з Іванісовим про повідомлення про судимості за зґвалтування, і той "пояснив, що це сталося давно, він відбув покарання і після того показав себе як нормальна людина".

У мережі користувачі також висловилися про появу депутата в залі Верховної Ради.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

Хіти тижня. Путін назвав Меркель свої вимоги по Донбасу (відео)

неділя, 19 січень 2020, 0:35

Російський президент сподівається на внесення змін до Конституції України. У суботу, 11 січня, президент Росії Володимир Путін обговорив у Москві ситуацію на Донбасі з канцлером Германії Ангелою Меркель, в ході переговорів заявив, що сподівається на вн...