Арахамія розводить руками: Журналістів та мережу розгнівало повернення до Верховної Ради насильника зі "Слуги народу" (фото, відео)

Однопартійці вітають Іванісова як рідного

14 січня в залі Верховної Ради після тривалої відсутності з'явився народний депутат Роман Іванісов, який був засуджений за педофілію, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Радіо Свобода".

Роман Іванісов

На повернення Іванісова в Раду відреагував голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Він заявив про неможливість вплинути на нардепа, щоб позбавити його мандата так, як цього раніше не виключали в цій політичній силі і в Офісі президента.

"Що я можу зробити. Є закон України. Я можу тиснути з точки зору моральної сторони. З ним була розмова неодноразово. Чому він, як ви думаєте, так довго не виходив на роботу? Це саме з тиском і пов'язано. Але, на жаль, не завжди тиск моральний може працювати так, як тиск може бути законодавчий. Згідно із законом, він має право залишатися депутатом. Ми його позбавили членства в нашій фракції, ми позбавили його членства в нашій партії "Слуга народу". Він позафракційний, безпартійний депутат", - сказав Арахамія.

Арахамія додав, що особисто розмовляв з Іванісовим про повідомлення про судимості за зґвалтування, і той "пояснив, що це сталося давно, він відбув покарання і після того показав себе як нормальна людина".

У мережі користувачі також висловилися про появу депутата в залі Верховної Ради.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...