
Сотні активістів зібралися сьогодні, 3 листопада, у столиці Сербії Белграді на акцію протесту у зв’язку з обрушенням на залізничному вокзалі у місті Нові-Сад. Про це повідомляє агенція Reuters, передають Патріоти України.
Як зазначається, інцидент стався у місті Нові-Сад, що знаходиться приблизно за 70 км на північний захід від Белграда. Там раптово обвалилась покрівля біля входу на станцію, внаслідок чого загинули 14 людей і троє отримали тяжкі поранення.
«Сотні опозиційних активістів вийшли на мітинг у Белграді в неділю через трагедію на залізничній станції на півночі Сербії, в якій вони звинувачують недбалість та корупцію з боку влади», - йдеться у повідомленні.
Сербські опозиційні політики, активісти та правозахисні групи звинувачують владу, лояльну до Вучича та його Сербської прогресивної партії, у корупції, зв’язках з організованою злочинністю, кумівстві та надмірному бюрократизмі. Протестувальники з плакатами «Кров на ваших руках», «Корупція вбиває», скандуючи «Арештуйте Вучича» пройшли ходою повз урядові будівлі у центрі сербської столиці.
У свою чергу Вучич та його союзники заперечують подібні звинувачення. Зокрема, прем'єрміністр Сербії Мілош Вучевич заявив у неділю, що влада розслідує винуватців катастрофи. «Прокуратора та поліція працюють над встановленням кримінальної відповідальності... уникнути політичної відповідальності неможливо», - сказав він.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....