Арештували "неправомірно"?: Підсанкційний російський олігарх переміг у суді щодо своєї яхти у Франції

Російський підсанкційний олігарх Алєксєй Кузьмічьов здобув часткову перемогу у своєму подвійному позові проти французької митниці щодо заморожування однієї з його яхт. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Паризький апеляційний суд постановив, що дії французької митниці щодо арешту та заморожування яхти "La Petite Ourse" у прибережному місті Антіб в середині березня були "неправомірними", і скасував захід.

Однак судді вирішили, що другий позов щодо "La Petite Ourse II", яка була затримана тижнем пізніше в березні в Каннах, має бути поданий до іншого суду, і не прийняли жодного рішення щодо нього. Тепер цю другу справу має розглянути апеляційний суд у Руані.

Довідка: Кузмічьов разом із Міхаілом Фрідманом є співзасновником російської Alfa Group та LetterOne. Донедавна був серед акціонерів "Альфа-банку Україна". Після того, як 15 березня на нього наклали санкції ЄС, НБУ спершу позбавив його права голосу в банку, а згодом він без погодження регулятора вийшов зі структури власності української "Альфи".


Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...