Арестович оцінив загрозу від третього армійського корпусу РФ

Якщо Росія перекине на війну до України третій армійський корпус, то ризикує прискорити перспективу обвалення фронту для своїх військ. ЗСУ ліквідовуватимуть їх за допомогою систем HIMARS. Про це радник Офісу президента України Олексій Арестович сказав у розмові з російським опозиціонером, юристом та адвокатам Марком Фейгіним, передають Патріоти України.

"Перспективи у них такі. Вони будуть вести позиційно-маневрену оборону, а ми будемо вбивати їх HIMARSами – багато і зі смаком, поки не усвідомлюють. Після цього маячить перспектива обвалення фронту і звалювання з нашої Богом врятованої країни якнайдалі", – описав сценарій подій Арестович.

Він також висловив переконання, що цей третій російський армійський корпус не є загрозою для українських захисників. "Ці 15 000 (військових – ред.), які вони притягнуть і кинуть на різні ділянки. Вони з цього цілих 15 БТГ зроблять? Це взагалі ні про що. Навіть якщо їх на один напрямок кинути, це просто ні про що. Особливо з проблемами з тиловим постачанням", – пояснив радник ОП.

"Ми вже маємо певну фору": Експерт оцінив, чи можуть окупанти прорвати українську оборону та що може стримати ворога

неділя, 21 квітень 2024, 17:58

В Україні ситуація на фронті надзвичайно складна. В інформаційному просторі дедалі більше з’являються новини про можливий масштабний обвал оборони. Проте наразі окупанти окремими ділянка фронту просуваються лише на 100-300 метрів. Про це в ефірі “24 ка...

"Бавовні" бути? Шойгу "засвітив" нову ціль для ЗСУ на території РФ

неділя, 21 квітень 2024, 17:30

У РФ міністр оборони Сергій Шойгу побував на виробничих потужностях заводу "Омськтрансмаш". Його візит зафіксували російські ЗМІ, а Україна розгледіла в його візиті нову військову ціль для себе. Про це написав військово-політичний оглядач групи "Інформ...