Арестович повідомив, чи дозволять чоловікам виїжджати за кордон під час воєнного стану

В Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ діє воєнний стан та відповідно загальна мобілізація, згідно із якою військовозобов'язані громадяни, а це чоловіки віком від 18 до 60 років, не мають права виїжджати за кордон, передають Патріоти України.

Радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів, чи дозволять чоловікам під час воєнного стану виїжджати за кордон. Так, за словами Арестовича, усі чоловіки потрібні тут для захисту України, однак для деяких категорій буде зроблено виняток.

"Кого можна, кого не можна (ред. - випускати) вирішує головнокомандувач генерал Залужний. Кабмін його може попросити. Там зараз йде дискусія та переписка щодо студентів. Але є позиція президента, він її озвучив. Звучить вона так, що до кінця війни особливих потурань не очікуйте, тому що всі нам потрібні тут для оборони. Це позиція президента, вона сформована.

Він визначає політичний курс держави. Можна погоджуватись чи ні, але позиція є", — сказав радник ОП. Однак для окремих категорій чоловіків виїзд все ж можливий. "Я думаю, що судячи з рухів, будуть поблажки для деяких категорій. Вірною ознакою цього є, хоч і через завдаток 200 тисяч гривень, але можливість виїхати. Ця тенденція буде, вона триватиме, але вона не буде такою широкою, як багато хто очікує", - наголосив Арестович.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...