Арестович повідомив, чи дозволять чоловікам виїжджати за кордон під час воєнного стану

В Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ діє воєнний стан та відповідно загальна мобілізація, згідно із якою військовозобов'язані громадяни, а це чоловіки віком від 18 до 60 років, не мають права виїжджати за кордон, передають Патріоти України.

Радник Офісу президента України Олексій Арестович розповів, чи дозволять чоловікам під час воєнного стану виїжджати за кордон. Так, за словами Арестовича, усі чоловіки потрібні тут для захисту України, однак для деяких категорій буде зроблено виняток.

"Кого можна, кого не можна (ред. - випускати) вирішує головнокомандувач генерал Залужний. Кабмін його може попросити. Там зараз йде дискусія та переписка щодо студентів. Але є позиція президента, він її озвучив. Звучить вона так, що до кінця війни особливих потурань не очікуйте, тому що всі нам потрібні тут для оборони. Це позиція президента, вона сформована.

Він визначає політичний курс держави. Можна погоджуватись чи ні, але позиція є", — сказав радник ОП. Однак для окремих категорій чоловіків виїзд все ж можливий. "Я думаю, що судячи з рухів, будуть поблажки для деяких категорій. Вірною ознакою цього є, хоч і через завдаток 200 тисяч гривень, але можливість виїхати. Ця тенденція буде, вона триватиме, але вона не буде такою широкою, як багато хто очікує", - наголосив Арестович.

Макрон намагається усунути фон дер Ляєн з посади голови Єврокомісії, заради нового протеже

четвер, 25 квітень 2024, 8:15

Президент Франції Еммануель Макрон веде переговори з іншими лідерами Євросоюзу щодо можливості замінити Урсулу фон дер Ляєн на посту голови Єврокомісії. Про це у середу, 24 квітня, повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела. . Зазначається...

Країни ЄС вагаються з наданням ППО Patriot Україні: ЗМІ дізнались причини

четвер, 25 квітень 2024, 8:05

Повідомляється, що виготовлення систем ППО займає багато часу, тому європейські країни не хочуть відмовлятися від своїх Patriot і ставити себе під загрозу, передають Патріоти України. Як повідомляє AP news, країни Євросоюзу, які мають системи ППО Patri...