Україна поверне своє: Арестович сказав, якою може бути наступна фаза війни для Росії

Характер війни, яку Росія розв'язала в Україні, змінюється - і ці зміни не на користь ворога. Наступною фазою бойових дій для окупантів буде їхній перехід в оборону. Про це повідомив радник Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю 24 каналу. Він зазначив - ще тиждень тому ніхто не міг уявити, що ЗСУ наступатимуть на певних напрямках, передають Патріоти України.

За словами радника голови ОП, зміна риторики Кремля та можливість українських захисників переходити у контрнаступ на окремих ділянках фронту є свідченням того, що до України надходить зброя і в ЗСУ з'явився наступальний потенціал.

"Беру на себе сміливість заявити, що росіяни чудово зрозуміли, що наступною фазою війни буде їхня оборона у напрямку від Харкова до Херсона", – стверджує Арестович. На його думку – росіяни розсіюються, адже якщо проаналізувати дані нашої розвідки, то окупанти масово відмовляються від війни, їм важко наступати.

"Також варто додати, що у росіян зовсім усе погано із мобілізацією. У таких містах, як Москва – із 50 потенційних призовників, знайшли 2 людини. Ця війна для них абсолютно безперспективна, і вони це дуже добре розуміють", – пояснив радник голови Офісу президента. Ця війна закінчиться для окупантів поразкою, а ми все повернемо – і Херсонщину, і Мелітополь з Маріуполем, переконаний Арестович.

"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

понеділок, 15 серпень 2022, 18:58

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України. В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових...

Може обійтися без боїв: Експерт назвав новий сценарій звільнення Херсона від окупантів

понеділок, 15 серпень 2022, 18:56

Супротивники можуть почати відступати від українського Херсону, розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефір телемарафону, передають Патріоти України. "...не факт, що звільнення Херсона буде пов'язане з боями в міськ...