Арестович випередив Залужного? Стало відомо, кому найбільше довіряють українці

Серед українців провели опитування щодо того, кого вони вважають лідером думки в умовах повномасштабної війни з Росією. Громадянам пропонували обрати серед державних діячів, керівництва ЗСУ, журналістів та волонтерів, передають Патріоти України.

Переважна кількість українців найбільше довіряє президентові країни Володимиру Зеленському. Про це свідчать результати опитування "Демократія, права та свободи громадян та медіаспоживання в умовах війни" Київського міжнародного інституту соціології.

Українцям ставили питання, хто, на їхню думку, дає переважно або завжди достовірну інформацію, яка коштує довіри. Кожна людина вибирала 5 таких осіб серед експертів, журналістів, політиків, волонтерів, військовослужбовців та блогерів.

У результаті найбільше респондентів назвали президента Володимира Зеленського (29%). Після глави держави у рейтингу розташувався радник глави Офісу президента Олексій Арестович (14%).

Дещо менше голосів набрав військовий експерт Олег Жданов (12%). Наступним у списку лідерів думок виявився головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний (9%).

Також українці обирали волонтера Сергія Притулу (9%), голову Миколаївської ОВА Віталія Кіма (4%), радника голови ОП Михайла Подоляка (4%), міністра оборони Олексія Резнікова (3%), а також журналістів Дмитра Гордона (3%) та Юрія Бутусова (3%).

"У лісі зв'язку немає, деякі чоловіки навіть не знають, що їх на війну шлють": Як у Бурятії йде путінська "часткова" мобілізація

неділя, 25 вересень 2022, 13:53

Мобілізація в Росії почалася "судною ніччю" в Бурятії - так назвали там першу добу після звернення російського президента Володимира Путіна. З вечора 21 вересня в бурятських селах вручають повістки чоловікам від 18 до 72 років і вимагають терміново їха...

Протестувати або помирати все одно доведеться: Прикордонники ФСБ почали забороняти росіянам виїзд з країни (документ)

неділя, 25 вересень 2022, 13:43

Прикордонна служба ФСБ стала забороняти росіянам виїзд з країни на тлі оголошеної президентом РФ мобілізації. Про це у Телеграм пише глава правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, передають Патріоти України. В опублікованому ним повідомленні йдеться, щ...