Арестович випередив Залужного? Стало відомо, кому найбільше довіряють українці

Серед українців провели опитування щодо того, кого вони вважають лідером думки в умовах повномасштабної війни з Росією. Громадянам пропонували обрати серед державних діячів, керівництва ЗСУ, журналістів та волонтерів, передають Патріоти України.

Переважна кількість українців найбільше довіряє президентові країни Володимиру Зеленському. Про це свідчать результати опитування "Демократія, права та свободи громадян та медіаспоживання в умовах війни" Київського міжнародного інституту соціології.

Українцям ставили питання, хто, на їхню думку, дає переважно або завжди достовірну інформацію, яка коштує довіри. Кожна людина вибирала 5 таких осіб серед експертів, журналістів, політиків, волонтерів, військовослужбовців та блогерів.

У результаті найбільше респондентів назвали президента Володимира Зеленського (29%). Після глави держави у рейтингу розташувався радник глави Офісу президента Олексій Арестович (14%).

Дещо менше голосів набрав військовий експерт Олег Жданов (12%). Наступним у списку лідерів думок виявився головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний (9%).

Також українці обирали волонтера Сергія Притулу (9%), голову Миколаївської ОВА Віталія Кіма (4%), радника голови ОП Михайла Подоляка (4%), міністра оборони Олексія Резнікова (3%), а також журналістів Дмитра Гордона (3%) та Юрія Бутусова (3%).

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 вересня

вівторок, 26 вересень 2023, 8:19

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.09.24 орієнтовно становлять:

Готові в пекло, аби забратись з "Острову Свободи": РФ успішно вербує кубинців на війну проти України – Politico

вівторок, 26 вересень 2023, 8:14

Люмпінізоване братами Кастро населення не уявляє, що чекає на кривавих заробітчан в українських степах за щедрість "рускіх братьєв". Так, видання наводить приклад 19-річного Сезара – бармена з Гавани, який ледь зводить кінці з кінцями і вже мав невдалу...