
Збройні сили України на деяких ділянках фронту на Харківському напрямку наблизилися до кордонів Росії. Десь навіть на нього вийшли. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.
"Питання в тому, що далі. Ну от ми вийшли на державний кордон. Ми ж розуміємо що кордон української Харківської і російської Бєлгородської областей це зона інтенсивних бойових дій, де російські війська мають десь 15 БТГ (Батальйонна тактична група – ред.). Зараз державний кордон нікому заважати не буде. Тобто як росіяни били, так і б'ють через державний кордон. От вони вчора завдали удару у Сумській області де давно уже російських військ нема.
Так само і наші війська не будуть соромитись і наноситимуть ураження противнику там і де це потрібно, як вирішить військове командування. Але священної недоторканності кордону давно вже нема, тому сам факт виходу – це хіба символічно. Бойові дії від цього можуть не припинитися, а продовжуватися з не меншою інтенсивністю", – сказав Арестович.
Водночас він наголосив, що вихід до кордону РФ – це моральний і тактичний успіх. Крім того, ЗСУ значною мірою убезпечили Харків. "Це моральний успіх. По-друге, це тактичний успіх, по-третє, це відсування загрози Харкову з боку польової артилерії", – зазначив Арестович.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...