Армія Путіна має отримати відсіч: Британія хоче розпочати підготовку пілотів ЗСУ на винищувачах НАТО вже навесні

Велика Британія хоче якомога швидше почати підготовку українських пілотів-винищувачів, цитує Reuters заяву речника прем'єр-міністра Ріші Сунака.

Він додав, що Лондон ще не вирішив, чи відправляти бойові літаки.

"Ми сподіваємося прийняти перших українських пілотів для навчання навесні, очевидно, ми хочемо, щоб воно почалося якомога швидше", - сказав він журналістам, додавши, що рішення про постачання винищувачів ухвалено не було.

Міністру оборони Бену Воллесу доручено вивчити, які літаки Британія могла б надати Україні.

"Прем'єр-міністр доручив міністру оборони вивчити, які літаки ми могли б надати, але щоб було ясно, що це довгострокове рішення, а не короткострокові можливості, яких зараз найбільше потребує Україна", - сказав спікер Сунака.

У Лукашенка паніка через постачання Україні снарядів зі збідненим ураном - пригрозив ядерною зброєю

середа, 22 березень 2023, 14:55

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко істерично відреагував на заяву про постачання Великою Британією до України бронебійних снарядів з оболонками зі збідненого урану і пригрозив, що Росія передасть Білорусі ядерні боєприпаси. Про ц...

"Маю честь сьогодні бути тут": Зеленський раптово з'явився під Бахмутом (відео)

середа, 22 березень 2023, 14:53

Президент України Володимир Зеленський відвідав найгарячішу ділянку фронту. . «Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захис...