Армія Путіна може стати вкрай слабкою та "пластиліновою", - Касьянов

Якщо в Російській Федерації буде оголошено загальну мобілізацію, країні-агресорці слід очікувати масового саботажу. Сформовані таким чином війська будуть "пластиліновими", розбити їх буде неважко.Таку думку в ексклюзивному коментарі "Обозревателю" висловив громадський активіст та волонтер Юрій Касьянов, передають Патріоти України.

"Військові частини, які створюватимуть відповідно до закону про загальну мобілізацію, будуть малобоєздатними та вкрай ненадійними для командування Росії", – наголосив він.

За словами волонтера, не можна очікувати, що мотивація пересічних росіян буде високою, оскільки йдеться про "загарбницьку, несправедливу, колоніальну, імперіалістичну" війну.

"Безперечно, багато хто намагатиметься ухилитися у той чи інший спосіб. Безперечно, буде багато людей різного рівня освіти, виховання тощо, які вже розуміють, що ця війна є несправедливою, і не лише ухилятимуться, а й здаватимуться в полон і переходитимуть на наш бік", – спрогнозував він.

Касьянов упевнений, що військові підрозділи являтимуть собою "колос на глиняних ногах, який, хоч як парадоксально, буде легше здолати. Здавалося б, більше військ, але насправді ці війська будуть аморфними, пластиліновими, ненадійними для противника".

Волонтер також спрогнозував, що мобілізовані росіяни, налаштовані проти режиму, переходитимуть на бік української армії та боротимуться за визволення України.

Почалося? Пригожин міг спонукати опозицію РФ заговорити про відставку Путіна, - розвідка Британії

четвер, 1 червень 2023, 10:59

Різка риторика власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина могла заохотити російських опозиційних діячів почати порушувати заборонені теми і закликати до зміни Володимира Путіна на іншу людину на посаді президента Російської Федерації. . Міністерство обор...

Ворогу треба особливий ефект: Ігнат пояснив, чому окупанти використовують "Іскандери" для атак по Києву

четвер, 1 червень 2023, 10:30

Атакуючи Київ ракетами "Іскандер" російські окупанти хочуть завдати удару несподівано, щоб було обмаль часу для того, щоб сховатися в укриттях та не змогла зреагувати ППО, передають Патріоти України з посиланням на заяву полковника, речника Командуван...