Армія Путіна може стати вкрай слабкою та "пластиліновою", - Касьянов

Якщо в Російській Федерації буде оголошено загальну мобілізацію, країні-агресорці слід очікувати масового саботажу. Сформовані таким чином війська будуть "пластиліновими", розбити їх буде неважко.Таку думку в ексклюзивному коментарі "Обозревателю" висловив громадський активіст та волонтер Юрій Касьянов, передають Патріоти України.

"Військові частини, які створюватимуть відповідно до закону про загальну мобілізацію, будуть малобоєздатними та вкрай ненадійними для командування Росії", – наголосив він.

За словами волонтера, не можна очікувати, що мотивація пересічних росіян буде високою, оскільки йдеться про "загарбницьку, несправедливу, колоніальну, імперіалістичну" війну.

"Безперечно, багато хто намагатиметься ухилитися у той чи інший спосіб. Безперечно, буде багато людей різного рівня освіти, виховання тощо, які вже розуміють, що ця війна є несправедливою, і не лише ухилятимуться, а й здаватимуться в полон і переходитимуть на наш бік", – спрогнозував він.

Касьянов упевнений, що військові підрозділи являтимуть собою "колос на глиняних ногах, який, хоч як парадоксально, буде легше здолати. Здавалося б, більше військ, але насправді ці війська будуть аморфними, пластиліновими, ненадійними для противника".

Волонтер також спрогнозував, що мобілізовані росіяни, налаштовані проти режиму, переходитимуть на бік української армії та боротимуться за визволення України.

"Попереду ще багато боїв": Генерал Кривонос зробив невтішний прогноз щодо термінів війни

неділя, 14 серпень 2022, 20:52

Розв'язана Росією війна проти України, швидше за все, буде затяжною, попереду ще дуже багато боїв. Таку думку висловив генерал ЗСУ Сергій Кривонос, коментуючи заяву про тривалу війну глави військової розвідки Великобританії генерал Джима Хокенхалла, пе...

"Свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці": Стерненко повідомив про потужні вибухи у окупованій Попасній

неділя, 14 серпень 2022, 20:43

У тимчасово окупованій Попасній росіяни панікують через потужну "бавовну". Цього разу свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці. Сергій Стерненко заявив, що окупанти, мабуть, "знову курили", передають Патріоти України. Окрім того, він навів ще декілька...