Армія РФ піде з Криму і Донбасу, але це не кінець війни, - генерал Романенко

Ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що якщо Україна досягне ще одного успіху оперативного рівня, то військові дії можуть бути припинені, а Росія може погодитися на виведення своїх військ з території нашої країни, передають Патріоти України.

"Якщо відбудуться відповідні дії на фронті, якщо буде ще один успіх оперативного рівня, наприклад, на Херсонському напрямку, це призведе до змін у військово-політичному керівництві Росії. Але це буде призупинення бойових дій. Можливо, вони погодяться на те, щоб повністю звільнити нашу територію", - сказав Романенко в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

Генерал-лейтенант уточнив, що мова йде про те, щоб звільнити всю територію України, включаючи Крим і Донбас, і вийти на кордони 1991 року.

"Якщо раніше йшлося про те, щоб повернутися до кордонів станом на 23 лютого, то тепер, після стількох жертв і втрат, Україна перехопила не тільки військову, а й політичну ініціативу. Тому підхід вже інший-повернення до кордонів 1991 року", - зазначив Романенко.

При цьому можливий відхід російської армії з території України, не означатиме закінчення війни. "Це може призвести до припинення бойових дій і початку переговорів про існування держави, про забезпечення безпеки з метою не допустити повторення того, що сталося 24 лютого. Але це не закінчення війни. Закінчення війни - це повернення всіх окупованих територій і зміна режиму в Росії, щоб з ними можна було укладати якісь угоди з тим, щоб безпека України не була знову порушена",-вважає Романенко.

У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...