Армія РФ у кутку, а ядерні погрози Путіна - не блеф: В ЄС закликали до дипломатії на користь України


До слів президента Росії Володимира Путіна, які раніше пригрозив застосуванням ядерної зброї, потрібно ставитися серйозно, передають Патріоти України.

Його війська загнані в кут, а загроза є поганим сигналом. Слід знайти дипломатичне рішення, яке дозволить зберегти територіальну цілісність і суверенітет України. Інакше сталого миру досягти не вдасться. Про це заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

В інтерв'ю BBC у суботу, 24 вересня, він розповів про те, що війна РФ проти України досягла "небезпечного моменту". Російські окупанти потрапили в кут, а погрози Путіна ядерною зброєю - негативний сигнал.

"Російська армія загнана в кут, і реакція Путіна - загроза застосування ядерної зброї - це дуже погано", - зазначив Боррель.

За його словами, потрібно "дипломатичне рішення", яке дозволить зберегти суверенітет і цілісність території України. "В іншому випадку, ми можемо закінчити війну, але не матимемо миру, і у нас буде нова війна", - вважає дипломат.

Також він додав, що риторику Путіна, пов'язану з погрозами застосувати ядерну зброю, потрібно сприймати серйозно. "Коли люди кажуть, що це не блеф, ви повинні сприймати їх серйозно", - підкреслив Жозеп Боррель.

Результат вражає! Масований удар по Україні. Названо число збитих ракет

понеділок, 5 грудень 2022, 20:13

Українські сили під час російської ракетної атаки 5 грудня збили більше 60 з понад 70 ракет, передають Патріоти України з посиланням на Telegram Повітряних сил ЗСУ. Повідомляється, що сьогодні росіяни загалом випустили понад 70 ракет. За попередніми д...

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...