Армія РФ у кутку, а ядерні погрози Путіна - не блеф: В ЄС закликали до дипломатії на користь України


До слів президента Росії Володимира Путіна, які раніше пригрозив застосуванням ядерної зброї, потрібно ставитися серйозно, передають Патріоти України.

Його війська загнані в кут, а загроза є поганим сигналом. Слід знайти дипломатичне рішення, яке дозволить зберегти територіальну цілісність і суверенітет України. Інакше сталого миру досягти не вдасться. Про це заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

В інтерв'ю BBC у суботу, 24 вересня, він розповів про те, що війна РФ проти України досягла "небезпечного моменту". Російські окупанти потрапили в кут, а погрози Путіна ядерною зброєю - негативний сигнал.

"Російська армія загнана в кут, і реакція Путіна - загроза застосування ядерної зброї - це дуже погано", - зазначив Боррель.

За його словами, потрібно "дипломатичне рішення", яке дозволить зберегти суверенітет і цілісність території України. "В іншому випадку, ми можемо закінчити війну, але не матимемо миру, і у нас буде нова війна", - вважає дипломат.

Також він додав, що риторику Путіна, пов'язану з погрозами застосувати ядерну зброю, потрібно сприймати серйозно. "Коли люди кажуть, що це не блеф, ви повинні сприймати їх серйозно", - підкреслив Жозеп Боррель.

"Ну що, недорогі сусіди, як вам блекаут у Курську та області? Виявляється, в цю гру можна грати удвох - і тепер саме так і буде", - Сазонов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:44

"Ну що, недорогі сусіди. Як вам блекаут у Курську та області? Так, в цю гру можна грати удвох. І тепер буде саме так. Відповідь чекати довго не доведеться. Росіяни знову погрожують обстрілами енергетичної інфраструктуру України? Добре. Служба Безпеки в...

Путін влаштував чиновнику "допит", намагаючись видавити з нього слово "бандерівці" (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін настільки збожеволів на так званих бандерівцях, що, схоже, не може прожити без їхньої згадки жодного дня. Так, під час наради він влаштував справжній допит, аби лише почути це заповітне слово, передають Патріоти Укр...