
Російські війська використовують затримку допомоги для України для інтенсивніших атак. Втім, окупанти не мають ресурсу для здійснення великого прориву. Про це заявив генерал-лейтенант, колишній головнокомандувач збройних сил США в Європі Бен Годжес в ефірі "Громадського радіо", передають Патріоти України.
За його словами, наразі ворог не має відповідної мобільної групи, яка була б спроможною рухатися в напрямку великих міст.
"Я не бачу у них великого мобільного угруповання, яке могло б закріпити їх наступ під Авдіївкою, яке могло б рушити в напрямку Харкова, Києва чи інших великих міст, як це робила стара радянська доктрина з оперативно-маневреними групами", – наголосив Годжес.
Генерал вважає, що окупанти навряд чи мають необхідну логістику, за допомогою якої могли б рухатися підготовлені бронетанкові з’єднання. Натомість загарбники "просто штовхають людей у м’ясорубку", додав Годжес, а також наголосив, що у росіян "є артилерійські боєприпаси".
"Я не впевнений, що у них вона (необхідна логістика – Ред.) є, навіть якщо вони продовжуватимуть досягати успіхів на тактичному рівні. Звісно, я можу помилятися, але я не бачив доказів того, що у них є таке велике з’єднання, яке могло б це зробити", – зауважив він.
За словами Годжеса, армія РФ "веде застарілу війну на виснаження, намагається задушити українських захисників масою". "Це триватиме. Але це відрізняється від прориву", – наголосив Годжес.
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...