Армія України і війська РФ потрапили в цугцванг: Жданов пояснив ситуацію з контрнаступом

Війська країни-агресора Росії втратили свій військовий потенціал і вже не можуть проводити масштабні наступальні операції. Водночас свій контрнаступ не можуть розпочати і ЗСУ, оскільки затягуються постачання озброєнь, передають Патріоти України.

У такій ситуації армія України зможе піти в контрнаступ, ймовірно, тільки на початку літа. Про це заявив полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов.

В інтерв'ю Главреду він розповів про те, що сили оборони України наразі не готові перейти до реалізації сценарію контрнаступу. Постачання зброї затягуються мінімум на 1-2 тижні.

"Сьогодні це найболючіше і невизначене питання. Навіть якщо вірити, наприклад, президенту Зеленському, він каже, що до контрнаступу ми сьогодні не готові. Наскільки я розумію, постачання озброєнь затягуються як мінімум на один або два тижні", - зазначив Жданов.

За його словами, в ситуації, що склалася терміни контрнаступу ЗСУ відкладаються. Тепер Україна зможе перейти до його реалізації, ймовірно, на початку літа. Однак терміни знову можуть зрушити.

"Питання термінів проведення контрнаступальної операції поступово відкладається все далі. Ми говорили про кінець квітня-початок травня, потім про кінець травня. Напевно, зараз вже будемо говорити про початок літа. Причому, вважаю, це не останнє перенесення термінів", - пояснив експерт.

Як вважає полковник запасу, на полі бою склалася ситуація цугцванга – війська РФ вже не можуть наступати, а ЗСУ поки що не можуть контрнаступати. "Це цугцванг. Кожен наступний крок свідомо неправильний. Обидві сторони опинилися саме в такій ситуації. Ми ще не можемо наступати, а вони вже не можуть", - підкреслив Олег Жданов.

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...