Армія України може розгромити війська Росії за півтора-два місяці, - терорист Гіркін

Москва в спішному порядку підганяє юридичну базу для проведення часткової мобілізації в Росії і готується реалізувати сценарій "референдумів" на окупованих районах Донбасу, Херсонської та Запорізької областей, передають Патріоти України.

Армія України може розтрощити війська РФ протягом півтора-двох місяців - до того, як лави окупантів поповнять мобілізовані. Про це заявив російський терорист Ігор Гіркін. У своєму Telegram-каналі він написав про те, що держава-агресорка одночасно запустила механізми, спрямовані на проведення часткової мобілізації та анексії окупованих територій України.

"Можна не сумніватися - в спішному порядку створюються юридичні підстави для проведення часткової мобілізації. Одночасно - настільки ж спішно - готуються підстави для проведення референдумів про возз'єднання з РФ ЛДНР, Херсонської та Запорізької областей", - вважає бойовик.

За його словами, у Москві дійшли до висновку, згідно з яким війна Росії проти України носить тотальний характер, і тепер агресор направить на досягнення своїх окупаційних цілей ще більше сил.

Як вважає терорист, армія України в такій ситуації може посилити свій контрнаступ і розгромити російські війська за півтора-два місяці. До того моменту, як мобілізовані вступатимуть до лав окупаційних підрозділів РФ.

"Колишнім "шановним київським партнерам" доведеться квапитися зі своїм новим генеральним наступом. У "партнерів" є тепер місяці півтора-два, щоб спробувати розгромити нашу пошарпану ,але цілісну кадрово-контрактну армію до того, як до неї почнуть надходити масові поповнення з мобілізованих. (І, так, винен в цьому зовсім не скиглій Стрєлков, який волав про необхідність термінових мобілізаційних заходів в той момент, коли наші війська ще цілком успішно наступали)", - підкреслив Ігор Гіркін.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...