Армія України переозброїться і до середини серпня може перейти в контрнаступ, - Жданов

Збройні сили України можуть перейти до широкомасштабного контрнаступу тільки після того, як будуть отримані достатні обсяги зброї від Заходу. Потрібно буде сформувати нові повністю переозброєні підрозділи. Можливість з'явиться після запуску ленд-лізу, передають Патріоти України.

Можливо, чисельність нових підрозділів повинна буде скласти мінімум 50 тисяч осіб, але все залежатиме від кількості озброєнь. Якщо в другій половині літа українські війська отримають достатню кількість зброї, з середини серпня вони можуть перейти в контрнаступ на декількох напрямках одночасно. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

У інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону він розповів про те, що для наступу Україні доведеться фактично створити нову армію, зі зброєю Заходу.

"Фактично для того, щоб розпочати контрнаступальну операцію, ми повинні сформувати нову армію. Абсолютно нову, з нуля, повністю на західному озброєнні. І тоді у нас є шанс провести контрнаступальну операцію", - зазначив Жданов.

За словами експерта, можливість формувати нові бригади з'явиться після того, як країна почне отримувати зброю в рамках ленд-лізу. Крім того, коментуючи заяву секретаря РНБО Данілова, який сказав, що Україні для контрнаступу знадобляться 6 нових бригад чисельністю в 25 тисяч осіб, експерт зазначив, що, можливо, потрібно буде в два рази більше людей. Але все залежить від кількості наданої Києву зброї.

Путін знову змінив командувачів "західного угруповання військ": в ISW розповіли, навіщо це диктатору

вівторок, 4 жовтень 2022, 9:59

Аналітики американського Інституту дослідження війни повідомляють, що у західному військовому окрузі Міноборони Російської Федерації призначено нового командувача, передають Патріоти України. Зазначається, що ним став генерал-лейтенанта Романа Берднико...

"Коли хтось краде колеса Tesla, це не робить його власником": Науседа відреагував на "мирний план" Маска

вівторок, 4 жовтень 2022, 9:56

Американський мільярдер Ілон Маск опублікував у Twitter "мирний план", який нібито має допомогти закінчити розпочату Кремлем війну в Україні. Своєю заявою підприємець викликав хвилю критики. Не залишився осторонь і президент Литви Гітанас Науседа, пере...