''Армія з народом'': У Венесуелі оголосили про початок повалення режиму Мадуро

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо закликав народ до повалення президента Ніколаса Мадуро і оголосив, що венесуельська армія підтримала його, повідомляють Патріоти України.

Венесуельський політик, якого 50 країн вже визнали тимчасово виконуючим обов'язки глави держави, записав відеозвернення на військовій базі Ла Карлота в Каракасі.

На відео Гуайдо в оточенні людей у військовій формі виголошує промову про фінальнуу стадію повалення "узурпатора" Мадуро.

"Національні збройні сили ухвалили правильне рішення і розраховують на підтримку венесуельського народу", – заявив лідер опозиції.

Він закликав народ Каракаса підходити до авіабази і взяти участь у спільному повстанні з "основними військовими підрозділами". Повалення Мадуро Гуайдо назвав "операцією "Свобода".

"Нічого, ми дочекаємось!": Дипломат назвав найбільшу загрозу для Росії, і це не НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:23

Сьогодні Путін і його оточення створюють в РФ таку систему, яка мало чим відрізняється від радянської. За винятком того, що дехто має можливість грабувати Росію та виводити капітали за кордон. Проте все інше залишається фактично повторенням усього того...

Путіну так не минеться: Британія може розширити військовий контингент у сусідніх з Україною країнах

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:28

Великобританія може направити додаткові сотні військових в сусідні з Україною країни НАТО в якості стримуючого фактора для Росії. Про це пише The Times з посиланням на джерело в британському Міністерстві оборони, передають Патріоти України. У британсь...