
За останніми даними, Одещині не потрібно найближчим часом побоюватися нападу російських військ з боку невизнаного Придністров'я. Свідоцтв підготовки до такої операції не спостерігається. Таку заяву в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив представник Штабу оборони Одеси Сергій Братчук, передають Патріоти України.
Він запевнив, що українська розвідка ретельно стежить за Придністров'ям, яке є молдавським аналогом "ЛДНР". Там, крім сепаратистських озброєних угруповань, є і російський нібито "миротворчий контингент". "Зазначалася якась активність кілька днів тому. Щось намагалися окупаційні російські війська зробити... І якусь активність намагалися виявити "військовослужбовці" Придністров'я", - повідомив Братчук.
Він уточнив, що з цієї активності нічого не вийшло. Місцеві найманці-сепаратисти категорично відмовляються переходити кордон України. "Морально-психологічний стан цих так званих "бійців" настільки низький, що їх буквально розпустили по хатах. Вони, м'яко кажучи, бояться йти сюди і вступати в бій з українськими Збройними силами... Вони розуміють, що отримають таку протидію, яку отримав російський десант" при спробі у перші дні великої війни промацати нашу берегову оборону... Чим це закінчилося, ми всі пам'ятаємо", - розповів представник Штабу.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...