
Російська армія прийняла до своїх лав чергового маніяка, відправивши його на війну проти України. Про це розповіли у Telegram-каналі Astra, передає NV, інформують Патріоти України.
Як повідомляється, йдеться про Юрія Гриценка, відомого як «Зеленоградський Чикатило», на чиїй совісті вбивство п’яти жінок і десять розбійних нападів у Москві та її околицях.
За це він був засуджений до 22 років позбавлення волі, відбувши які вирішив вступити до ЗС РФ, куди 62-річного серійного вбивцю прийняли, попри діагноз «шизофренія».

«Гриценко працював у міліції, але з органів внутрішніх справ його звільнили за зловживання алкоголем. Перше вбивство він скоїв у 1993-му. За час ув’язнення Гриценко зарекомендував себе, як вкрай агресивний і некерований ув’язнений. 13 років він провів у карцері в суворих умовах утримання», — йдеться у повідомленні.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...