
Російська армія прийняла до своїх лав чергового маніяка, відправивши його на війну проти України. Про це розповіли у Telegram-каналі Astra, передає NV, інформують Патріоти України.
Як повідомляється, йдеться про Юрія Гриценка, відомого як «Зеленоградський Чикатило», на чиїй совісті вбивство п’яти жінок і десять розбійних нападів у Москві та її околицях.
За це він був засуджений до 22 років позбавлення волі, відбувши які вирішив вступити до ЗС РФ, куди 62-річного серійного вбивцю прийняли, попри діагноз «шизофренія».

«Гриценко працював у міліції, але з органів внутрішніх справ його звільнили за зловживання алкоголем. Перше вбивство він скоїв у 1993-му. За час ув’язнення Гриценко зарекомендував себе, як вкрай агресивний і некерований ув’язнений. 13 років він провів у карцері в суворих умовах утримання», — йдеться у повідомленні.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...