
Російська армія прийняла до своїх лав чергового маніяка, відправивши його на війну проти України. Про це розповіли у Telegram-каналі Astra, передає NV, інформують Патріоти України.
Як повідомляється, йдеться про Юрія Гриценка, відомого як «Зеленоградський Чикатило», на чиїй совісті вбивство п’яти жінок і десять розбійних нападів у Москві та її околицях.
За це він був засуджений до 22 років позбавлення волі, відбувши які вирішив вступити до ЗС РФ, куди 62-річного серійного вбивцю прийняли, попри діагноз «шизофренія».

«Гриценко працював у міліції, але з органів внутрішніх справ його звільнили за зловживання алкоголем. Перше вбивство він скоїв у 1993-му. За час ув’язнення Гриценко зарекомендував себе, як вкрай агресивний і некерований ув’язнений. 13 років він провів у карцері в суворих умовах утримання», — йдеться у повідомленні.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...