
Російська армія прийняла до своїх лав чергового маніяка, відправивши його на війну проти України. Про це розповіли у Telegram-каналі Astra, передає NV, інформують Патріоти України.
Як повідомляється, йдеться про Юрія Гриценка, відомого як «Зеленоградський Чикатило», на чиїй совісті вбивство п’яти жінок і десять розбійних нападів у Москві та її околицях.
За це він був засуджений до 22 років позбавлення волі, відбувши які вирішив вступити до ЗС РФ, куди 62-річного серійного вбивцю прийняли, попри діагноз «шизофренія».

«Гриценко працював у міліції, але з органів внутрішніх справ його звільнили за зловживання алкоголем. Перше вбивство він скоїв у 1993-му. За час ув’язнення Гриценко зарекомендував себе, як вкрай агресивний і некерований ув’язнений. 13 років він провів у карцері в суворих умовах утримання», — йдеться у повідомленні.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...