Армію РФ в Україні скоро чекає "колапс", - Злий Одесит

У Росії серйозні проблеми, пов'язані із дефіцитом військових ресурсів. Найближчим часом російські окупаційні підрозділи в Україні чекає "справжній колапс" як системи управління, так і системи забезпечення. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

На його думку, останні удари, які завдали ЗСУ по військових складах окупантів, істотно впливають на їхні можливості здійснювати ефективні та успішні наступальні дії. Коваленко впевнений, що наступ росіян на Донбасі вже сповільнився, а на деяких ділянках фронту ЗСУ йдуть у контрнаступ. "Це тільки початок. Я впевнений, що вже у кінці липня і на початку серпня ми побачимо справжнісінький колапс як системи управління, так і системи забезпечення російських окупаційних підрозділів", – зазначив Коваленко.

Він додав, що окупанти роками звозили боєприпаси на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, а зараз ці склади знищені. Експерт переконаний, що удари по них завдають істотної шкоди ворогові.

Джерело: 24 канал

ЗСУ остаточно вивели з ладу міст дамби в Новій Каховці

субота, 13 серпень 2022, 6:09

У окупантів на правобережному плацдармі не залишилося жодної стаціонарної переправи через Дніпро для забезпечення 10-тисячного угруповання військ всім необхідним. Як повідомляє ОК "Південь", ракетно-артилерійські підрозділи завдали ураження автомобільн...

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...