У Росії серйозні проблеми, пов'язані із дефіцитом військових ресурсів. Найближчим часом російські окупаційні підрозділи в Україні чекає "справжній колапс" як системи управління, так і системи забезпечення. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
На його думку, останні удари, які завдали ЗСУ по військових складах окупантів, істотно впливають на їхні можливості здійснювати ефективні та успішні наступальні дії. Коваленко впевнений, що наступ росіян на Донбасі вже сповільнився, а на деяких ділянках фронту ЗСУ йдуть у контрнаступ. "Це тільки початок. Я впевнений, що вже у кінці липня і на початку серпня ми побачимо справжнісінький колапс як системи управління, так і системи забезпечення російських окупаційних підрозділів", – зазначив Коваленко.
Він додав, що окупанти роками звозили боєприпаси на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, а зараз ці склади знищені. Експерт переконаний, що удари по них завдають істотної шкоди ворогові.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...