Артударами окупантів по Донецькій області керує уродженець Чернігівщини, - Роман Цимбалюк

Російське військово-політичне керівництво залучило до управління артилерійських ударів в Донецькій області генерал-майора Дмитра Клименка, уродженця Ніжина Чернігівської області. Про це написав блогер і журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Він пояснив, що у ЗС РФ закінчуються кваліфіковані військовослужбовці, тому доводиться "розконсервувати" російських "героїв-пенсіонерів". Застосування росіянами великої кількості артилерії та боєприпасів зводиться до хаотичного обстрілу і повного стирання з лиця землі населених пунктів, які вони планують зайняти.

Така тактика застосування малоефективна і дуже витратна, тому було ухвалено рішення викликати "професіонала" для збільшення продуктивності використання коштів, а також навчання "безглуздих артилеристів" безпосередньо на полі бою, розповів Цимбалюк.

Сам Клименко останні роки обіймав посаду начальника кафедри ракетних військ і артилерії. У ЗС РФ він відомий як "майстер артилерійської справи", проте свій статус і звання "героя РФ" отримав через величезні людські жертви всюди, де він доклав свою руку.

"В ході Другої чеченської війни Клименко став "героєм" завдяки тому, що масово розстрілював з самохідних артилерійських установок людей, які були озброєні лише стрілецькою зброєю. Дану практику Дмитро Миколайович надалі повторив і в Сирії, де командував артилерією угруповання "Євфрат" ЗС РФ", - пише журналіст.

Сам Клименко уродженець Ніжина Чернігівської області та випускник Одеського вищого артилерійського училища. Це не завадило йому у 2015 році стати одним з організаторів обстрілу мирних жителів Маріуполя, в ході якого було вбито 31 людину і 117 поранено. На цей час Клименко контролює дії артилерії ЗС РФ в Донецькій області. "Краще б він залишався героєм в РФ, ніж ідіотом в Україні" – кажуть, пише Цимбалюк, його підлеглі, адже нічого концептуально нового в проведенні "спеціальної військової операції" Клименко привнести не здатний, а "бойові дії в Україні - це не лекція в Москві".

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...