Артилерія, ракети та інше: Тривають переговори щодо можливості виготовлення в Україні британської зброї, - ЗМІ

Британське озброєння та військовий транспорт можуть виробляти в Україні. Відповідні переговори, які означатимуть поглиблення зв'язків країни з НАТО, тривають між високопоставленими чиновниками оборонної галузі Великої Британії та України, пише британське видання The Telegraph.

Попередньо мова йде про створення спільних підприємств, які вироблятимуть зброю та транспортні засоби за ліцензією. Інші європейські оборонні компанії, за інформацією видання, також ведуть подібні переговори з Україною, причому британські компанії прагнуть випередити французьких та німецьких конкурентів.

Україна хоче сама створювати артилерію, транспортні засоби та озброєння західного виробництва за ліцензією, а не просто купувати їх. Це дозволить Україні зберегти робочі місця для десятків тисяч працівників оборони, оскільки вона переходить від озброєнь російського виробництва до озброєнь стандартів НАТО.

"Спільне виробництво допомогло б припинити залежність Києва від подачок із Заходу, зазначає видання, та зменшити занепокоєння, що Захід не зможе наростити виробництво настільки, щоб поповнити свої власні арсенали та продовжувати постачати Україну", – йдеться в статті.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...