"Артилерія там відіграє найважливішу роль": Коваленко сказав, коли відбудеться пік наступу РФ на Часів Яр

Поблизу Часового Яру Донецької області ситуація дуже напружена. Українські захисники докладають титанічних зусиль, щоб стримати наступ окупантів. Про це повідомив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

За його словами, посилення наступу росіян може відбутися у червні або на початку липня. "Зараз наші Сили оборони там докладають титанічних зусиль, щоб стримувати російських окупантів. Але це ще не каталізація наступу. Це буде трохи пізніше. У них таке ж завдання. Це дійсно важливий об'єкт. Це панівна висота в регіоні. Відкривається шлях на Костянтинівку, а також на Слов'янсько-Краматорську агломерацію", - розповів експерт.

Коваленко наголосив, що наступ окупантів на Часів Яр буде важким. На заваді росіянам стане складний ландшафт, зокрема велика кількість населених пунктів у цьому районі. "Артилерія там відіграє найважливішу роль. Хоча важливий елемент протиповітряної оборони. Бо Часів Яр постійно атакують КАБами", - зазначив він.

"Процес пішов": У Білому домі обговорюють дозвіл Україні бити по території РФ

неділя, 26 травень 2024, 15:18

Із США надходять неофіційні сигнали про те, що в Білому домі вже почали обговорювати рішення про надання Україні дозволу бити американською зброєю по території Росії, хоча консенсусу ще немає. Про це повідомив народний депутат Єгор Чернєв, передають Па...

У Дніпропетровській області знайшли вибухівку на електропідстанції

неділя, 26 травень 2024, 14:41

На одній із електропідстанцій у Дніпропетровській області виявлено вибуховий пристрій. Про це 26 травня повідомили в Міністерстві енергетики України, передають Патріоти України. На місце викликали саперів і поліцію. Вибухівку вдалося знешкодити, розпов...