
Українські захисники продовжують знищивути ворогів на всіх напрямках фронту, завдаючи Російській Федерації все більших збитків. Зокрема, стало відомо, що на Запорізькому напрямку були ліквідовані спостережні пункти противника. Про це повідомили у Національній гвардії, передають Патріоти України.
Зазначається, що по позиціям окупантів "відпрацювали" артилеристи НГУ Росія продовжує втрачати у війні проти народу України техніку і живу силу. Станом на ранок 7 серпня ЗСУ знищили понад 42 тисячі окупантів та тисячі одиниць танків, реактивних систем залпового вогню, ракет, винищувачів тощо.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: