Артилеристи ЗСУ на Донбасі знищили новітній російський ЗРК за 135 млн доларів (відео)

ЗРК С-350 "Витязь"

Військовослужбовці окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" Збройних сил України знищили російський зенітно-ракетний комплекс С-350 "Витязь". Про це повідомила пресслужба оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортицяʼ.

"Завдяки майстерним діям розвідників бригади артрозвідки "Чорний ліс" вдалося виявити та знищити новітній російський зенітний ракетний комплекс малої та середньої дальності С-350 "Витязь", — йдеться у повідомленні.

В ОСУВ "Хортиця" уточнили, що знищення ворожого ЗРК відбулось у Донецькій області.

"Кожен такий вибух і знищення важливих зразків озброєння окупаційної армії — це зниження спроможностей ворога на полі бою впродовж тривалого часу", — зазначили українські бійці.

В ОСУВ "Хортиця" також пояснили, що ЗРК С-350 "Витязь" — це російський зенітний ракетний комплекс середньої дальності нового покоління, орієнтовна вартість якого складає близько 135 млн доларів.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: