
Військовослужбовці окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" Збройних сил України знищили російський зенітно-ракетний комплекс С-350 "Витязь". Про це повідомила пресслужба оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортицяʼ.
"Завдяки майстерним діям розвідників бригади артрозвідки "Чорний ліс" вдалося виявити та знищити новітній російський зенітний ракетний комплекс малої та середньої дальності С-350 "Витязь", — йдеться у повідомленні.
В ОСУВ "Хортиця" уточнили, що знищення ворожого ЗРК відбулось у Донецькій області.
"Кожен такий вибух і знищення важливих зразків озброєння окупаційної армії — це зниження спроможностей ворога на полі бою впродовж тривалого часу", — зазначили українські бійці.
В ОСУВ "Хортиця" також пояснили, що ЗРК С-350 "Витязь" — це російський зенітний ракетний комплекс середньої дальності нового покоління, орієнтовна вартість якого складає близько 135 млн доларів.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...