
Командувач Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровді заявив, що за чотири місяці Росія збільшила кількість військових, які працюють із дронами, на 28 тисяч і до кінця року може довести її до 168 тисяч, передають Патріоти України з посиланням на УП.
За словами Бровді, станом на 1 квітня в армії РФ до безпілотних задач було залучено 100 тисяч людей, а вже на початок травня – 114 тисяч.
""На новий рік 2025/26 у них було 86 тисяч. Тобто вони на 28 тисяч приросли за 4 місяці. Нехай якась кількість була збрехана, надумана чи якась інша, але вони збільшуються от з таким розрахунковим темпом, 28 тисяч за 4 місяці. До кінця року вони планують наростити безпілотну компоненту до чисельності 168 тисяч одиниць особового складу".
Бровді зазначив, що за річним планом можна було б припускати і 200 тисяч військових у підрозділах БпЛА, але з нинішніми темпами Росія, на його думку, досягне позначки у 168 тисяч.
Президент США Дональд Трамп не вважає Україну стратегічним пріоритетом і прагне якнайшвидше завершити російсько-українську війну, навіть якщо це суперечитиме українським інтересам. Таку думку висловив дипломат, колишній Надзвичайний і Повноважний Посол...
Банковій є про що замислитись - чи вартує гра свічок заради старих радянських винищувачів в обмін на передові технології державі, котра робить Україні "холодний душ", в той час як світ стоїть в черзі у Києві за тим самим зі своїми "пряниками". Польща ...