"Атака буде з усіх боків": Астролог назвав дві дати в лютому, коли РФ піде в наступ


Відомий астролог Влад Росс попереджає, що поблизу 22 лютого буде напружений транзит Меркурія, який може зламати плани, принісши несподівані події і неприємні новини, передають Патріоти України.

"Поблизу цього аспекту Меркурія варто з обережністю приймати рішення і спілкуватися з людьми, так як результати переговорів можуть мати непередбачувані наслідки. Путін, як відомо, любить символічні дати, тому 22-24 лютого російські війська знову можуть почати наступ на територію України з усіх боків. Також в цей час можливе посилення ракетних ударів", - сказав астролог Главреду.

За словами Росса, в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє. "Взагалі, після 11 лютого буде більше думок про майбутнє, ніж у попередні місяці, коли Меркурій йшов по жорсткому знаку Козерога. Тому всі ми в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє. У цей час сприятливо створювати бізнес-проекти і вибудовувати бізнес-моделі, а також запускати нові тренінги, відкривати нові колективні енергії. Також після 11 лютого можливі геніальні успіхи України на фронті, особливо якщо наші воєначальники будуть використовувати неординарні підходи. Зокрема, можливий несподіваний прорив оборони противника", - додав він.

За його прогнозом, 11 лютого Меркурій перейде в знак Водолія, створюючи сприятливий період для навчання, спілкування, групових зустрічей, тренінгів, комунікації і зав'язування нових знайомств, особливо дружніх.

"Меркурій у Водолії завжди надає прекрасні можливості знайти нових друзів. Тому дві другі декади лютого будуть просто прекрасним часом в цьому сенсі. Водолій в Меркурії відчуває себе досить впевнено, хоч в цьому знаку зодіаку і не володіє особливо великими достоїнствами. Однак інтелектуальна діяльність в цей період отримає стрімкий розвиток", - додає він.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...