"Атака буде з усіх боків": Астролог назвав дві дати в лютому, коли РФ піде в наступ


Відомий астролог Влад Росс попереджає, що поблизу 22 лютого буде напружений транзит Меркурія, який може зламати плани, принісши несподівані події і неприємні новини, передають Патріоти України.

"Поблизу цього аспекту Меркурія варто з обережністю приймати рішення і спілкуватися з людьми, так як результати переговорів можуть мати непередбачувані наслідки. Путін, як відомо, любить символічні дати, тому 22-24 лютого російські війська знову можуть почати наступ на територію України з усіх боків. Також в цей час можливе посилення ракетних ударів", - сказав астролог Главреду.

За словами Росса, в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє. "Взагалі, після 11 лютого буде більше думок про майбутнє, ніж у попередні місяці, коли Меркурій йшов по жорсткому знаку Козерога. Тому всі ми в лютому-2023 будемо жити вірою в майбутнє. У цей час сприятливо створювати бізнес-проекти і вибудовувати бізнес-моделі, а також запускати нові тренінги, відкривати нові колективні енергії. Також після 11 лютого можливі геніальні успіхи України на фронті, особливо якщо наші воєначальники будуть використовувати неординарні підходи. Зокрема, можливий несподіваний прорив оборони противника", - додав він.

За його прогнозом, 11 лютого Меркурій перейде в знак Водолія, створюючи сприятливий період для навчання, спілкування, групових зустрічей, тренінгів, комунікації і зав'язування нових знайомств, особливо дружніх.

"Меркурій у Водолії завжди надає прекрасні можливості знайти нових друзів. Тому дві другі декади лютого будуть просто прекрасним часом в цьому сенсі. Водолій в Меркурії відчуває себе досить впевнено, хоч в цьому знаку зодіаку і не володіє особливо великими достоїнствами. Однак інтелектуальна діяльність в цей період отримає стрімкий розвиток", - додає він.

Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс в риториці топчиновників

середа, 4 жовтень 2023, 6:58

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого рок...

Війна може тривати до 2025 року і навіть довше: Експерт назвав три сценарії

середа, 4 жовтень 2023, 6:42

Війна в Україні може тривати до 2025 року і навіть довше. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телемарафону і пояснив, що на це вплине, передають Патріоти України. "Я ще на початку цієї агресії, в березні 2022 року, вже говор...