Атаку на Москву коментував двійник Путіна, у Кремлі була велика заворуха, - експерт

Атаку на Москву коментував двійник Путіна, у Кремлі була велика заворуха – експерт

На атаку по Москві реагував не Путін, а його двійник із позивним "Удмурт". Однак він привселюдно спалився, передають Патріоти України.

На проколи вказав публіцист та письменник Михайло Шейтельман. Цю "виставу" відразу "спалили" у Кремлі, адже спочатку прес-секретар Путіна Пєсков заявив, що диктатор не виступатиме щодо атаки, а згодом він все ж з'явився із трихвилинними "роздумами".

За його словами, на 3 хвилини виступає тільки двійник Путіна, а сам диктатор виступає довше - до десятки хвилин у скляній колбі. Двійника Путіна, який коментував атаку дронів по Москві, видало усе, впевнений публіцист.

"Просто погляньте на його обличчя - це відомий двійник Путіна на прізвисько "Урмурт", якого прозвали так за зовнішність. Ви легко переконаєтесь за хвилину, що це не Путін", - зазначив Шейтельман.

За його словами, різні експерти ідентифікують двійників Путіна за фізіогномікою, але особисто він - за лексикою. Спражній Путін оперує певним набором слів з огляду на життєвий досвід, а його двійники використовують іншу лексику.

Путін-"Удмурт" - людина військова, саме тому у своїй лексиці використовує вузькі військові терміни, які справжній Путін-КДБшник навіть не знає.

"Використання двійника у цій ситуації свідчить про те, що це було критично важливо. Вранці вони ще вирішують не випускати Путіна, не відривати від важливих справ, а ввечері їм потрібна ця реакція. Мабуть, все пішло не так, як вони планували, всередині була велика заворуха, бо атакована Москва. Мабуть, їм треба було показати, що Путін живий", - сказав Шейтельман.

Двійники Путіна

Чутки про двійників Путіна ходять вже давно, інколи їх навіть підтверджують офіційні особи. Зокрема, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, президент Росії Володимир Путін використовує щонайменше трьох двійників. Для більшої схожості з главою Кремля їм зробили пластичні операції.

Також раніше повідомлялося, що у мережі часто ходять чутки про те, що президент Росії Володимир Путін помер або серйозно хворий і панічно боїться смерті, а тому на зустрічі зі світовими лідерами їздять його двійники. При аналізі зовнішності двійників Путіна стають помітні зміни на обличчі, в ході і навіть зрості.

Ніхто не приїхав: Посол заявив, що Польщу однією з перших кликали на збройовий форум у Києві

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:28

Посол України в Польщі Василь Зварич розповів, що представників країни запрошували на форум оборонних індустрій в Києві, але ніхто з них не приїхав. Він упевнений, що питання необхідно адресувати полякам, так як країна була однією з перших, кого запрос...

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...