
Атаки ракетами типу "Іскандер-М", С-400 та "Кинджал" по Україні не є чимось новим. Наші бійці вже навчилася з цим боротися, усе добре збивається. Про це в ефірі телемарафону сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передають Патріоти України.
За словами Ігната, наразі важко сказати, скільки противник готовий їх витратити. "Кинджали" не часто застосовуються.
"Ми бачили пік у травні-червні, коли вони атакували - "Кинджали", балістика і крилаті ракети тоді одночасно летіли. Носіїв для "Кинджалів" у них достатньо, а от самих ракет не так багато", – зауважив речник ПС.
Скільки ракет може бути у ворога
Відповідно до наших офіційних даних, які подає Головне управління розвідки, у ворога є 900 високоточних далекобійних ракет - кілька сотень кожного типу. На жаль, противник продовжує їх виготовляти, але їх не так багато, як минулого року.
"Тому застосування зараз балістичних ракет "Іскандер-М" чи С-400, а також "Кинджалів" не є чимось новим для України. Усе це вже "пережували" неодноразово. Тому маємо сьогодні такий результат, добре все збивається", – підсумував Ігнат.
Раніше йшлося про те, що російські МіГ-31К з гіперзвуковими ракетами "Кинджал" є інструментами стратегічної невизначеності. На жаль, українцям доведеться мати справу з тим, що росіяни будуть постійно проводити такі масовані атаки.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...