Атаки на завод з виробництва зброї в Ірані: У Jerusalem Post повідомили цікаві подробиці

Атаки на завод із виробництва зброї в Ірані мали "великий успіх", проте поки ніхто не взяв на себе відповідальність за удари по військовій інфраструктурі союзника Росії. Про це пише Jerusalem Post, передають Патріоти України.

Видання з посиланням на власні джерела у західній розвідці повідомили, що на заводі в Ісфахані, де виготовлялась зброя пролунало чотири вибухи. За даними ЗМІ, масштаби пошкоджень набагато більші, ніж про це заявив Іран. Там наголосили, що влада цієї держави часто приховує реальні втрати та визнає їх тільки тоді, коли у відкритий доступ публікуються знімки з супутника.

Причетність до ударів по військовій інфраструктуру Ірану одразу почали приписували Ізраїлю, проте влада цієї країни ніяк це не коментує. Західні та іранські джерела ж натомість стверджують, що схожі операції часто проводить Моссад. Останній такий інцидент був у лютому 2022 року, коли стало відомо про знищення 120 іранських безпілотників.

Досі не зрозуміло, яка зброя могла бути знищеною в Ірані. За різними даними, там могли навіть розробляти ядерну зброю.

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...