"Атаки все слабкіші, гірші, менш організовані": Військовий аналітик висловився про "великий наступ" росіян


Військовий аналітик та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін вважає, що наразі можливості армії Російської Федерації "не прогресують, а деградують". Таку думку він висловив у коментарі "НВ", передають Патріоти України.

"У них все гірше й гірше з технікою, з підготовкою людей. Будь-які наступні атаки все слабкіші, гірші, менш організовані і так далі", - пояснив аналітик.

Як приклад, він навів ситуацію під Вугледаром на Донеччині. Там, зуважує Ігаль Левін, завдяки зусиллям українських воїнів знищують десятки одиниць техніки, розбиваються найкращі частини росіян.

"Фактично по півтора будиночки в дачах під Вугледаром у окупантів виходить займати. Ось такою ціною вони втрачають такі величезні сили", - каже він.

Наразі, каже Левін, у якомусь сенсі РФ розпочала свій натиск, бо навіть якщо це розвідка боєм - це теж частина великого наступу.

"Не треба думати, що великий наступ - це кавалерійський наскок, який розпочинається з помахом руки. Але цей тиск, який відбувається під Вугледаром, на Бахмутському напрямку - це все один задум їхнього великого наступу, про який говорять у ЗМІ. Вони намагаються розвідкою боєм намацати слабкі позиції, ланки, слабкі сторони української оборони", - наголошує офіцер Армії оборони Ізраїлю.

Тимчасовий держбюджет США без України: "Ми не можемо допустити, щоб підтримка України була перервана", – заява Байдена

неділя, 1 жовтень 2023, 6:15

30 вересня Палата представників Конгресу США затвердила бюджет для фінансування урядових органів на 45 днів без допомоги Україні. Пізно ввечері в суботу, 30 вересня, за місцевим часом, Президент США Джо Байден оприлюднив заяву, відреагувавши на прийнят...

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...