Ау, СБУ: Затриманий у Києві "заступник міністра інформації ДНР" Пряхін втік на окуповану територію. Ніяких запобіжних заходів топ-зраднику не призначили

Адвокат Володимира Пряхіна твердить, що він поїхав, бо у нього там "хвора мати". Запобіжного заходу у Пряхіна не було. Про це повідомила Медійна ініціатива за права людини, зазначають Патріоти України.

Засідання Шевченківського райсуду у справі Пряхіна відбулося 12 січня. Обвинувачуваний на нього не з’явився. Адвокатка Світлана Новицька пояснила, що він зараз перебуває на окупованій території, бо в нього "хвора матір".

"Він поїхав, тому що там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки до іншої країни. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати", - зазначила в суді захисниця Пряхіна.

Жодних підтверджень цьому вона не надала.

Наступне засідання суду призначили на 18 березня.

"Але як так сталося, що після затримання Пряхін залишився без запобіжного заходу, невідомо. Жодної ухвали про обрання чи відмову в обранні запобіжного заходу Пряхіну в реєстрі знайти не вдалося", - йдеться у повідомленні Медійної ініціативи за права людини.

Пряхіна було затримано в лютому 2021 року. За даними СБУ, з 2014 до 2016 рр. він обіймав посаду "заступника міністра інформації" у терористичному угрупованні "ДНР". А потім переїхав до Києва, де, за даними слідства, працював політтехнологом та піарником проросійських громадсько-політичних структур.


У окупованому Маріуполі відбулася "сходка" за участю Пушиліна та таємничих гостей із Пітера

середа, 28 вересень 2022, 21:15

Подробиці "сходки" розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Не можуть не вислужитися перед Кремлем?: Угорщина знову заблокувала санкції проти патріарха Кирила

середа, 28 вересень 2022, 21:00

Угорщина вдруге завадила запровадженню санкцій Євросоюзу проти російського патріарха Кирила. Про це повідомив редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк, передають Патріоти України. . "Деякі країни-члени ЄС намагалися запровадити санкції ...