Аваков натякнув на нові важливі деталі у справі нацгвардійця Марківа

Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих обставин.

Віталій Марків. Фото: Главком.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков обговорив справу військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа з уповноваженою з прав людини Людмилою Денисовою і послом Італії Давидом Ла Челілія, передають Патріоти України.

"Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих деталей, здатних наблизити нас до істини", - наводить слова Авакова прес-служба МВС в п'ятницю.

Денисова повідомила послу про своє звернення до комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович із закликом тримати на контролі справу Марківа. "Йшлося також про готовність України і представників сторони захисту Віталія Марківа застосувати всі правові засоби для забезпечення справедливості і перегляду вироку суду першої інстанції в апеляційному порядку", - йдеться в повідомленні.

Аваков повідомив послу, що українська сторона активно опрацьовує запропонований на її розгляд проект угоди між Кабміном і Італією про співпрацю в сфері безпеки.

"Влада тестує суспільство - і з водою для Криму, і зі Звіробій з Фединою", - Портников

неділя, 16 лютий 2020, 22:23

Останні скандальні пропозиції і дії чинної влади покликані перевірити реакцію народу Україну на ті чи інші протиречиві ініціативи команди Зеленського. І якщо суспільство не помічатиме їх і не реагуватиме, ситуація розгоратиметься далі З такою пересторо...

Хіти тижня. Китай вдало викрадає українські військові розробки: Харківських вахівців вдало завербували для розробки нового танку КНР

неділя, 16 лютий 2020, 22:00

Українські спеціалісти незаконно брали участь в розробці китайського танку MBT-2000 для Пакистану, де вступив жорстку конкуренцію з Україною за пакистанський контракт. Українські інженери взяли участь у розробці моторно-трансмісійного відділення до кит...