Аваков натякнув на нові важливі деталі у справі нацгвардійця Марківа

Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих обставин.

Віталій Марків. Фото: Главком.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков обговорив справу військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа з уповноваженою з прав людини Людмилою Денисовою і послом Італії Давидом Ла Челілія, передають Патріоти України.

"Слідчі Національної поліції України продовжують роботу в цій справі, де останнім часом вдалося встановити ряд важливих деталей, здатних наблизити нас до істини", - наводить слова Авакова прес-служба МВС в п'ятницю.

Денисова повідомила послу про своє звернення до комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович із закликом тримати на контролі справу Марківа. "Йшлося також про готовність України і представників сторони захисту Віталія Марківа застосувати всі правові засоби для забезпечення справедливості і перегляду вироку суду першої інстанції в апеляційному порядку", - йдеться в повідомленні.

Аваков повідомив послу, що українська сторона активно опрацьовує запропонований на її розгляд проект угоди між Кабміном і Італією про співпрацю в сфері безпеки.

"Уряд робить усе, аби довіра українців до держави стала катастрофічно низькою", - Пекар

середа, 8 квітень 2020, 9:59

"Проблема навіть не в тому, що уряд не оцінює ризиків рішень, які приймає (ідеться не лише про економіку, про це я писав вже десятки разів, а й про здоров'я: наприклад, для підтримки імунітету важливо зберігати спортивну форму, але пробіжки по суті заб...

Хіти тижня. "Я просто е*ало тебе разобью. Готовься. И Бенина охрана не поможет, ху*сос": Мер Дніпра зчепився зі "слугою Коломойського" нардепом Дубінським

середа, 8 квітень 2020, 9:30

Дубинський не знайшов нічого кращого і більш мужнього, ніж лякати ДБР. Вся мужність нардепа звелась до звичного застосування матів. В цьому він не поступився опоненту. У мережі сталася перепалка між мером Дніпра Борисом Філатовим і народним депутатом в...