Аваков попросив ще 1,9 млрд з COVID-фонду на доплати поліцейським

На початку вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу надання додаткових 1,979 мільярда гривень на доплати поліцейським з Фонду боротьби з COVID-19 під час карантину. Про це йдеться в листі Авакова, який був оприлюднений організацією StateWatch, інформують Патріоти України.

У зверненні МВС зазначається, що постановою КМУ № 485 від 10 червня 2020 року на доплати поліції було виділено 2,249 мільярда гривень. Станом на кінець серпня витрачено 99,4% виділених коштів, а саме 2,237 млрд грн.

У листі МВС також надані розрахунки, згідно з якими на доплати 50% окладу поліцейським для забезпечення правопорядку і безпеки громадян з 1 серпня по 31 листопада 2020 необхідно ще 1,979 млрд грн. Зокрема, ці кошти можуть отримати 54 352 поліцейських, оклад яких в середньому становить 15,34 тис. грн на людину, а доплати, відповідно, складуть 7,67 тис. грн.

"Ключова проблема Фонду боротьби з COVID полягає у відсутності офіційних пріоритетів витрат. З одного боку, МОЗ не забезпечив населення масовим тестування під час пандемії, а з іншого - МВС вже вдруге претендує на доплати поліцейським", - зазначив голова StateWatch Гліб Каневський.

Вночі РФ випустила по Україні понад 30 "шахедів" та "Іскандер": Стало відомо, скільки цілей збила ППО

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:59

Уночі 3 жовтня 2023 року російські окупанти атакували 31 ударним БПЛА Shahed та крилатою ракетою "Іскандер-К", передають Патріоти України. Пуски здійснювались з тимчасово окупованого Криму: «шахедів» – із мису Чауда, КР «Іскандер-К» – з району Джанкой....

Діти називають Путіна... татом: У Західній Африці "бум" на прапори РФ

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:55

На території Західної Африки активно поширюються російські прапори: триколорами розмахують на акціях протесту і розміщують їх на приладових панелях. Як говориться в статті The New York Times, в Буркіна-Фасо, Малі та Нігері прапор Російської Федерації т...