Аваков попросив ще 1,9 млрд з COVID-фонду на доплати поліцейським

На початку вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу надання додаткових 1,979 мільярда гривень на доплати поліцейським з Фонду боротьби з COVID-19 під час карантину. Про це йдеться в листі Авакова, який був оприлюднений організацією StateWatch, інформують Патріоти України.

У зверненні МВС зазначається, що постановою КМУ № 485 від 10 червня 2020 року на доплати поліції було виділено 2,249 мільярда гривень. Станом на кінець серпня витрачено 99,4% виділених коштів, а саме 2,237 млрд грн.

У листі МВС також надані розрахунки, згідно з якими на доплати 50% окладу поліцейським для забезпечення правопорядку і безпеки громадян з 1 серпня по 31 листопада 2020 необхідно ще 1,979 млрд грн. Зокрема, ці кошти можуть отримати 54 352 поліцейських, оклад яких в середньому становить 15,34 тис. грн на людину, а доплати, відповідно, складуть 7,67 тис. грн.

"Ключова проблема Фонду боротьби з COVID полягає у відсутності офіційних пріоритетів витрат. З одного боку, МОЗ не забезпечив населення масовим тестування під час пандемії, а з іншого - МВС вже вдруге претендує на доплати поліцейським", - зазначив голова StateWatch Гліб Каневський.

Отримала "підвищення": Жителька Харківщини під час окупації очолила місцевий відділ ЖКГ

середа, 22 березень 2023, 11:45

51-річна чиновниця з Дворічної під час окупації отримала підвищення, інформують Патріоти України. Як встановили слідчі прокуратури, до війни жінка працювала спеціалісткою відділу житлового господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічан...

Влаштували "бавовну": ЗСУ знищили склад із БК ворога на Кінбурнській косі і два дрони-розвідники

середа, 22 березень 2023, 11:05

Російські окупаційні війська на півдні України 21 березня зазнали втрат. Унаслідок влучних ударів знищено танк, два броньованих автомобілі та склад боєприпасів загарбників на Кінбурнській косі, передають Патріоти України. Також українські воїни приземл...