
Українські бійці, які вийшли з Авдіївки, розповіли про так званих місцевих "ждунів", які капостили захисникам. За словами військовослужбовців такі люди могли і гранату кинути на українські позиції. Про це розповів, зокрема в проєкті "Спостережний пост" боєць із позивним "Фішер" з Національної гвардії, передають Патріоти України.
"Ми працювали ближче до Кам'янки... Зазвичай, там було два поверхи чи три... невеличкі будівлі. Там було місцеве населення, але проблема в тому... що ти боїшся, що вони тебе будуть здавати, де ти сидиш і чим ти займаєшся", - розповів боєць.
Військовий зазначив, що через цю проблему було необхідно вживати додаткових заходів безпеки. "Воно (населення – ред.) не те що заважає, але просто якщо ти знаєш, що поблизу тебе хтось постійно ходить, наприклад, ти завжди маєш виставити караул... ти не знаєш, чи він зараз залізе і, може, тобі гранату якусь кине", - сказав "Фішер" в інтерв'ю військовим кореспонденткам ТСН Наталії Нагорної та Юлії Кирієнко.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...