"Авдіївські "ждуни" могли і гранату кинути на наші позиції": Український воїн розповів про місцевих, які чекали на РФ

Українські бійці, які вийшли з Авдіївки, розповіли про так званих місцевих "ждунів", які капостили захисникам. За словами військовослужбовців такі люди могли і гранату кинути на українські позиції. Про це розповів, зокрема в проєкті "Спостережний пост" боєць із позивним "Фішер" з Національної гвардії, передають Патріоти України.

"Ми працювали ближче до Кам'янки... Зазвичай, там було два поверхи чи три... невеличкі будівлі. Там було місцеве населення, але проблема в тому... що ти боїшся, що вони тебе будуть здавати, де ти сидиш і чим ти займаєшся", - розповів боєць.

Військовий зазначив, що через цю проблему було необхідно вживати додаткових заходів безпеки. "Воно (населення – ред.) не те що заважає, але просто якщо ти знаєш, що поблизу тебе хтось постійно ходить, наприклад, ти завжди маєш виставити караул... ти не знаєш, чи він зараз залізе і, може, тобі гранату якусь кине", - сказав "Фішер" в інтерв'ю військовим кореспонденткам ТСН Наталії Нагорної та Юлії Кирієнко.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...