"Авгиевы конюшни": Одіозний Царьов побажав затопленій Ялті... щотижневих злив

Екснардеп від "Партії Регіонів", що втік з України, Олег Царьов своєрідно прокоментував стихійне лихо в окупованій Ялті. На думку одіозного політика, великі зливи повинні йти хоч щотижня, а в нинішніх умовах місто виглядає "чистим і доглянутим". Про це написав в особистому блозі на платформі Конт. При цьому Царьов порівняв те, що відбувається в Ялті з міфами Стародавньої Греції, передають Патріоти України.

"Навіяло: 6-й подвиг Геракла: Півдня старанно працював Геракл лопатою. Він загатив русло річки та відвів її води прямо в царські стайні. Стрімкий потік Алтея вже до вечора забрав весь гній зі стаєнь, а разом з гноєм і стійла, і годівниці, і навіть старі стіни. Жителі Еліди були вдячні герою", – написав Царьов.

Подібні метафори виникли у свідомості ексрегіонала після довгої прогулянки по вулицях підтопленого міста. Він зауважив, що Ялта очистилася і посвіжішала.

"Потрібно віддати належне міській і кримській владі – всюди працюють комунальні служби та рятувальники: чистять, миють, вантажать на машини бруд і уламки. Я думаю, ще пару днів, і в основному буде все прибрано. Якби зливи були у два рази менше – то хай би йшли хоч щотижня", – написав опальний політик.

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу – заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...