
Російські військові 3 травня атакували Холодногоріський район Харкова. Для атаки ворог використав далекобійну зброю УМПБ Д-30. Про це йдеться у повідомленні міської прокуратури, передають Патріоти України.
Приліт стався у приватному секторі міста, де немає жодного військового об'єкта. Внаслідок удару повністю знищені кілька приватних будинків. "Вже маємо уламки від авіабомби УМПБ Д-30, яку запускають з винищувача. Дальність польоту цього боєприпасу становить до 90 кілометрів. Ви розумієте, що Харків перебуває за 30 кілометрів від державного кордону. Місцеві перебувають в небезпеці", – розповів керівник прокуратури Харківщини Олександр Фільчаков.
Голова Нацполіції Харківщини Володимир Тимошко каже, що ворожа бомба знищила кілька приватних будинків. Двоє чоловіків зазнали легких поранень. На щастя, тяжких потерпілих не було. Також відомо про одну загиблу жінку, якій було 82 роки. Вона кілька років була "прикута" до ліжка через тяжку хворобу.
Один із місцевих жителів Григорій дивом уникнув травм. Він почув гучний вибух, після чого усе затрусилося. "Дивився собі телевізор. І тут стався вибух. Вікна посипалися – все попадало. Вийшов на вулицю і побачив, що тут просто розвалини. Мене врятували від осколків міцні штори. Якби не вони, то усі уламки скла полетіли б на мене", – розповів Григорій.

Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...